Ebru Karacar: Erkeklere ilk buluşma tavsiyesi Erkekler için

Pazar serimiz hızla devam ediyor arkadaşlar! Herkes hayatın maceralarını paylaşabileceği bir partnere sahip olmak ister. Ancak ilk buluşma hem heyecanlı hem de stresli olabilir. 

İlkler her zaman zordur ama asla unutulmazlar, bu yüzden özel olmaları gerekir. Diyelim ki uzun zamandır izlediğiniz o kişiyle veya yakın arkadaşlarınızın sizi tanıttığı kişiyle tanışma zamanı. 

Panik yapmanıza gerek yok ama elbette aklınızda bulundurmanız gereken ve yapmamanız gereken bazı şeyler var. Unutmayın, karşılıklı olarak her şey yolunda giderse, iyi bir ilişkiye adım atacaksınız.

Bir plan yapın

Randevunun yerini seçmek çok zor olabilir. Maddi sıkıntı yaşayacaksanız, randevunuzu etkilemek için pahalı bir yere gitmeyin. İlk buluşmada inanılmaz bir yerde takılırsanız ve ikinci veya üçüncü için kel ilişkisi olan bir yere giderseniz, kendi karizmanızı çizeceksiniz.

Yalnızca birbirinize odaklandığınız bir mekan seçin. Sessiz ve sakin bir ortam, konser veya kulüp gibi kalabalık bir yerden daha iyidir. Randevunun yerini, tarihini ve saatini birkaç gün önceden onlara bildirdiğinizden emin olun.

vesileiçin

Eğer takacak giysiler zaten yıkanmış ve tarihinden bir gün önce ütülenir olduklarından eminMarkagiydirin.Hazırlıklı değilseniz, çekici görünmeyebilir ve kendinizi aptal yerine koyabilirsiniz. Ayrıca,sanaçünkü ter stresli ve rahatsız bir kıyafet bulacaksınız hissetmek istemiyorum f, sizi serin tutacak giysileri tercih edin. 

Ayakkabılarınız da temiz olmalıdır. Yağmur, çamur, toz, kir varsa buluşma yerine gelir gelmez hemen tuvalette silerek temizleyin.

emin olun

KendinizdenGülümseyin ve ara sıra randevunuzun gözlerine bakın. Randevunuzu korkutup ürkütebileceğinden aşırıya kaçmamaya dikkat edin. Kişi sizinle bir randevuya çıkmayı çoktan kabul etti. Kendinize ne kadar güvenirseniz, insanlara o kadar hitap edersiniz. Bununla birlikte, güveninizi ölçülü tutun ki çok ukala veya kendini beğenmiş görünmüyorsunuz. 

Yemek görgü kurallarına uyunçıkın

Toplantı saatinden biraz önce mekana varmak için yola. Küçük bir jest olarak, tek bir gül alın ve mekana varır varmaz tabağınıza bırakın.

Randevunuz gelmeden menüyü inceleyin ve sorunuz varsa garsona sorun. Bu ön çalışma sayesinde heyecandan gülünç bir şey sipariş etmekle kalmayacak, randevunuz menüye göz atarken kararlı davranarak iyi bir izlenim bırakabilirsiniz.

Yemek yerken sohbet etmeyi unutmayın. Sessiz olursanız ve yemeğe dalarsanız yemeden önce bahsettiğiniz konular bitmemiş olabilir ve aranızda gereksiz bir mesafe olabilir. Sakin olun ve hem yemeğin hem de sohbetin tadını çıkarın.

Ek olarak, randevunuz dikkatli olsun ya da olmasın, garsonlara ve diğer restoran personeline saygılı davranmayı unutmayın.

Previous post Birine sıska demek, şişman demek kadar aşağılayıcıdır.
Next post Bir hobi sahibi olmanın önemi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.